Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Şirket Profili

Simplantoloji, Yaptığımız Her Şeyde!

Alpha-Bio Tec olarak, diş hekimlerinin ihtiyaçlarını ele alıyor, deneyimlerimizi ve teknolojilerimizi kullanıyor, uzmanlardan yararlanıyor ve araştırma, eğitim ve öğretime yatırım yapıyoruz. Tüm bu sonuçlar Simplantoloji’de buluşuyor: dental implantoloji prosedürlerini basitleştiren ve kanıtlanmış klinik başarı sağlayan maliyet etkin çözümler.

Deneyimlerimizi ve teknolojilerimizi kullanıyoruz

Ürünlerimizin paranın karşılığını sunduğundan emin olmak için deneyim ve teknolojilerimizi kullanıyoruz. Otuz yıldır, dental implantların ve yan ürünlerinin geliştirilmesi ve üretilmesine odaklandık. 7/24 faaliyette olan ve en son teknolojiye sahip üretim tesisimizde ürünlerimizin mümkün olan en yüksek standartara ve kaliteye uygunluğunu sağlayan ve dental implantlarımıza ömür boyu garanti veren bir Kalite Güvencesi departmanı vardır. Ürünlerimizin paranın karşılığını sunan en iyi ürünler olduğundan emin olmak için deneyim ve teknolojilerimizi kullanıyoruz. Otuz yıldır, dental implantların ve yan ürünlerinin geliştirilmesi ve üretilmesine odaklandık.

En Kaliteli, Kullanımı Kolay Ürünleri Sunuyoruz

İki bağlantıya dayalı implantlar geliştirerek implant teknolojisini basitleştirme sanatında uzmanlaştık – bir iç bağlantı altıgen ve bir konik altıgen bağlantı. “Tek-platform-herkese uyar” protez sistemi ile geliştirilen bağlantılar diş hekimlerinin her bir implant platformu için tek bir restorasyon hattı kullanmasını sağlar. Ayrıca, tüm ürünlerimiz – implantlar, abutmentler ve cerrahi aletler – mevcut sistemler dikkate alınarak geliştirilir. Amacımız hem çalışmayı basitleştirmek hem de müşteri öğrenme eğrilerini en aza indirmektir.
Sonuç olarak, cerrahi kitimiz tüm ürünlerle uyumludur ve temel cerrahi cihazlardan gelişmiş tedavi araçlarına kadar her şeyi içerir. Ayrıca, iş süreçlerinin basitleştirilmesine ek olarak, ürünlerimizin klink implant genel başarı oranı % 99,6*’dır.

Araştırma ve Uzmanlardan Yararlanıyoruz

Ar-Ge ekiplerimiz, geniş klinik ve akademik bilgiye sahip uluslararası bir uzmanlar ile yakın işbirliği yapmaktadır. Ayrıca preklinik in vivo araştırma, klinik araştırmalar, histolojik çalışmalar ve in vitro laboratuar çalışmalarına da yatırım yapıyoruz. Araştırma sonuçları ve uzman deneyim ve bilgilerinden faydalanılması ürünlerimizin pazar eğilimleri ve ilerlemeleri ile sürekli olarak uyumlu olmasını ve en kaliteli uygun ürünleri geliştirebilmemizi sağlar.

Diş Dünyasının Dijitalleşmesini Etkinleştiriyoruz

Müşterilerimizin mevcut ve gelecek ihtiyaçlarını desteklemek için dental dünyanın dijitalleşmesinde yer alan teknolojik değişiklikler doğrultusunda ilerliyoruz. Sonuç olarak, dijital CAD / CAM serimiz, iki implant bağlantımız için çok çeşitli restorasyon ürünleri sunmaktadır. Kılavuzlu Cerrahi Araç Kit’in desteklediği yöntemler sayesinde diş hekimleri ameliyatlarını planlarken kullanacakları yazılımı seçebilir ve çalışmalarını basitleştirir ve kolaylaştırırlar.

Müşterilerimize eğitim veriyoruz

Knowhow ve demeyimimizi paylaşmanın başarılı ve etkili bir implantoloji çalışmasının temeli olduğuna inanıyoruz. Her yıl, dünyanın her yerinden en son dental implantoloji prosedürleri ve iş akışı yöntemlerinde profesyonel ve eğitimli olduğumuzu öğreten 150’den fazla kurs veriyoruz.

* Strietzel F.P., Karmon B., Lorean A., Fischer P.P., İmplanttasyon zamanını dikkate alarak, retrospektif bir çalışmada, hemen yüklü implantlar ile, dişsiz maksilla ve mandibula’nın implant-protez rehabilitasyonu. JOMI Uluslararası Oral ve Maksillofasiyal İmplantlar Dergisi 2011, V 26, 1: 139-147.

Şirket Profilimizi indirmek için tıklayınız