Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Bilim

Implantoloji alanında lider bir küresel oyuncu olan Alpha-Bio Tec, sürekli olarak yeni ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir. Araştırma, medikal topluluk için ürünlerimizi kullanıma sunmak için temel yapı taşımızı oluşturur. Temel, ön klinik çalışmalardan randomize kontrollü çok merkezli küresel klinik çalışmalara kadar araştırma faaliyetlerini destekliyoruz. Alpha-Bio Tec, klinisyenlere ve hastalara kanıta dayalı uygulama sağlamayı amaçlayan titiz klinik araştırma faaliyetlerine sürekli olarak katılan dünyaca ünlü üniversiteler, klinikler ve araştırmacılarla işbirliği yapmaktadır.

Klinik araştırma faaliyetleri, küresel uluslararası ICH-GCP standartlarına göre yürütülmektedir. Alpha-Bio Tec, klinik çalışmaların kaydedilmesi için ICMJE (International Committee of Medical Journal Editors) şartlarına uyumludur ve NIH’nin ClinicalTrials.gov web sitesinde bilgi yayınlar.
Spesifik olarak, Alpha-Bio Tec’in araştırma portföyü, Sponsorlar ve Araştırmacı Tarafından Başlatılan Klinik Araştırmalar, Vaka Raporları ve implantları, protetikleri ve biyomateryalleri içeren Vaka Serilerinden oluşmaktadır.
Klinik ve akademik bilgimizi genişletme çabalarımızın bir parçası olarak, Klinik Dokümantasyon Kitapçığımızı sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.
Bu kitapçık, son birkaç yıldır toplanan tüm bilimsel bilgilerimizi tek bir yerde özetlemektedir. Bu kitapçık, Sağlık Hizmeti Uzmanlarına, ürünlerimizin belirli prosedürlerde nasıl ve neden kullanıldığını göstermek için harika bir araç olarak kullanılabilir. Ayrıca, her bir makalenin ya da araştırmanın içerdiği, her sayfanın altındaki “Tam makale” bağlantısına tıklandığında daha fazla bilgi araştırılabilir.