Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Alpha-Bio Tec, 30 yıldır süren yolculuğunu kutluyor!

30 yıldır kesintisiz süren yolculuğumuzu siz değerli müşterilerimizle kutlamaktan mutluluk duyuyoruz. Alpha-Bio, müşterilerine sunduğu değerler sayesinde sektörünün tanınan markalarından biri oldu. Sizler, yüksek kalite, implant uzmanlığı, sadelik ve geniş kapsamlı eğitim ve öğretim programları aracılığıyla sunduğumuz kaliteye olan bağlılığımızın ve başarılarımızın tanıklarısınız.

Kuruluşumuzdan bu yana, teknoloji ve geliştirdiğimiz çığır açan ürünler sayesinde büyük bir büyüme yaşadık.

Bu başarının temelinde tasarımda amaçladığımız mükemmeliyet ve implant prosedürlerini kolaylaştıran yenilikçi implantlar ve protetikler var – yaptığımız her çalışmada amacımız simplantoloji!

Başarıya giden yolda ilerlerken, yeni hedeflere ulaşmayı ve pazar lideri olarak konumumuzu güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha da odaklanmayı hedefliyoruz.

Geçtiğimiz 30 yıl boyunca implant yerleştirme prosedürlerini basitleştirmek için ürünler tasarlıyor, geliştiriyor, araştırıyor ve üretiyoruz. Ortak çalışma programlarımızı bilimsel toplulukla güçlendirmenin yanı sıra, Alpha-Bio Tec’in en önemli bileşenlerinden biri, klinik pratiği geliştiren ileri programların sağlamasıyla iftihar edilen Eğitim ve Öğretim Merkezi’dir.

Sınırlarınızın ötesine geçmenize yardımcı olmak için buradayız. Bu, birlikte devam eden yolculuğumuza ve gelecekte de bu ortaklığı sürdürmeye olan taahhüdümüzdür.

 

Simplantolojide 30. yılımızı dünya çapında gerçekleştirdiğimiz birçok etkinlik ile kutluyoruz. Bize katılın!

20-23.6.2018 EuroPerio9 Kongresi, Amsterdam, Hollanda.

11-13.10 2018 EAO Bilimsel Kongresi, Viyana, Avusturya.

18-19.10.2018 Avrupa Bölgesi Ortaklar ve Müşteriler Kongresi, Monte Carlo, Monaco.

23-24.11.2018 LATAM ve İspanyol Ortaklar Bölge Kongresi, Cartagena, Kolombiya.

12-16.3.2019 IDS Dental İş Zirvesi, Köln, Almanya.

2019 Alfa-Bio Tec Küresel Kongresi (yer ve tarih daha sıra bildirilecektir).

Gelin yolculuğumuza beraber devam edelim!